Dini Soru / Aynı rüyayı görmek neye işarettir

Aynı rüyayı görmek neye işarettir

Bir gun rüyamda sevgılımin biri ile deniz kenarında el ele fotoğraflarını gördüm.(yalnızca elleri gördüm) ve sonrasında rüyada sevgilime bağırıp çağırdım. oda aynı gece kendisini uzak bir akrabası ile el ele deniz kenarında yürürken görmüş.
aradan 4 ay geçtikten sonra uçaktan akrabasının annesi kızı oğluna beğendiğinin haberini ufaktan veriyor.
ben bu rüyayı gördüğümde kız arkadaşımla evlenmemın hayırlı olup olmamasını görmek için istihareye yatmıştım.ilk geceden böyle bir şey görüp çeşitli sebeplerde istihareye devam etmedim.

Bu gördükerimiz neye işaret eder sevgilimin kaderinde o uzaktan akraba mı var? eğer oyle ise aramızda daha fazla bağ oluşturmadan ayrılmayı bile düşündük.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyalardan öyle manalar çıkarılamaz. Kim kimin nasibidir bunu ancak Allah bilir. İstihare demek hayır dilemek demektir. İstihare maalesef çok yanlış bilinmektedir. İstihare gelecekten haber vermez.

Örneğin biri ile evlenmek isteyen birisi ilk önce istişarelerde bulunmalıdır. Ne hayır nede şer gibi bir şey göremez ve bir karar veremezse ancak öyle bir durumda istihare yapılabilir.

Yoksa hayır veya şer olduğu belli olan bir iş için istihare olmaz.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR