Dini Soru / Rüyada serçe kuşu görmek

Rüyada serçe kuşu görmek

Slm aleyküm hocam ben gulsah benim sorum rüyamda 3 serceyi rastladım daha yavrulardi birtanesini aldım annesini vermeye götürdüm annesi kuluckaya yatmisti birinde eşim almıştı diğer üçüncü serceyi ararken kaynananin kesip yedikleri öğrendim çok üzüldüm sonra bana bir kapı açıldı elimde serce o kapıda sadece beyaz ışık yaşıyordu ama kimseyi görmedim o kapıda. Bana senin yerin burası dediler.cvp yazarsaniz memnun olurum.

Ben bu ruyadan önce evimde kurani kerimin oldugu yerde icki icerken yakaladim içki içen ve dine kitaba küfür eden allahi inkar eden tövbe tovbe birini evimde kovdum.cocuklarina baktım kendisine baktım bunları yaptı diye dile getirdim sizce gunahmi işledi.

Sponsorlu Bağlantılar

Aleykum selam.

Rüyada görülen serçe kuşu genel olarak sevindirici haber, hayırlı bir erkek evlat ve sahip olunacak mala da işaret etmektedir. Bu rüyan aynı zamanda rüya sahibi kişinin yapacağı ve uğraştığı işler nedeniyle ilerleyen zamanda zengin olacağına, bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine tabir edilmektedir.

Evinde içki içen birini engellemek ve gerekirse uzaklaştırmak sana günah olmaz bu senin hakkındır.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR