Dini Soru / Rüyada bayılmak ne demek

Rüyada bayılmak ne demek

Selamun Aleykum hocam,RABBİM yar ve yardımcınız olsun hocam .sizler iyiki varsınız çokk teşekkürler …hocam bugün rüyamda bana yukardan ses geliyordu ayetmiydi bilmiyorum ALLAH ile ilgili sözlerdi.HZ.Ali dende bahsediliyordu büyük bir sesti .sonra benim kardeşime diyordumki sen ALLAH ın sevilen kulusun diyordum .sonra ben bu sesi duyduktan sonra bayıldım ..hocam size daha öncedede bir soru somuştum çarşaflı kadının ağlayışı ..benim annemin bana çarşaflanırsan pişman olursun bu ve benzeri soru sormuştum ..hocam ALLAH SİZİN YARDIMCINIZ OLSUN İNŞALLAH ..bu yolda sizinle yürümeyi çok istiyorum çoğu sorularınızı özelliklede cevaplarınızı not tutuyorum ALLAH A emanet olun …İNŞALLLAH

Sponsorlu Bağlantılar

Aleykum selam hanım kardeşim. Allah seni her iyi ve hayırlı olan işte başarılı kılsın. Sana duacıyız. Bu gördüğün rüya senin için öncelikle manevi yardım ve destek manasındadır. Allah’ın kuluna manevi güç ihsan etmesine yorumlanır. Ayrıca rüyada bayılmak aynı zamanda kişinin sağlığıyla da tabir edilir, bu kişi zımba gibi sağlam biridir manasına gelir. Senin gayen ve hedefin Allah’ın rızası olsun. Eğer öyle yaşarsan Allah’ı her daim yardımıyla yanında bulacaksın bundan sakın şüphe etme. Asıl olan örtünmede şu veya bu isimle isimlendirilen şey değildir. Asıl olan tam bir tesettüre uygun giyinmektir. Bunun adı pardösü, ferace veya çarşaf olabilir. Allah’a emanet ol ve bizlere dua et.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR