Dini Soru / Rüyada duba görmek

Rüyada duba görmek

Rüyamda bir duba gibi deniz üstünde tahtadan bir cismin üstündeyim.elektrikli iş aletleri v.s. ler var duba üzerinde.ve fitneciliğinden şüphelendiğim biri geliyor dubanın üstüne çıkıyor dengen bozulduğu için duba ters dönüyor ve ben dahil herşey durgun berrak temiz boyumu geçmeyen deniz kıyısına devriliyor biraz mücadele etttiksen sonra hemen çıkıyorum kenara ve suyun içindeki malzemeler ziyan oldu diye üzülüyorum.o sırada yanımızdan biri hemen denize atlıyor.bakıyorumki kurtarma ekiplerinden biri ama o hemen 50 metre ilerimizde içinde 2 kişinin olduğu bir araba denize düştüğü için kurtaramaya dalmış.sonra zengin genç bir çocuğun araba mahsur kaldığını öğreniyorum.ve sonra uyandım.benimi için çok önemli olan bu rüyayı yorumlarmısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Denizin berrak durgun ve temiz olması çok hayırlıdır. Bu rüya önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza işaret etmektedir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR