Dini Soru / Rüyada ölmüş olan ablayı görmek

Rüyada ölmüş olan ablayı görmek

Bebekken ölen ablamı rüyamda gördüm.

Merhaba suan 23 yasındayım. Bu rüyami görünce 10 veya 9 yasındaydım. Rüyadan önce bir ablamın olduğunu bilmiyordum çunki bebekken ölmüs. Daha 1 aylıkken ölmüş yani.

Ruyamda saklambaç oynuyoduk arkadaşlarımla ve hayalet dedigimde yolun aşagısında bir sürü kefenli insanlar cıkıyodu. Saklambac bitince arkadaşlarım evlerine gitti ve sadece bir arkadaşla kaldık. Ona soyledim hayalet diyince kefenli insanların cıktığını ve soyledim birden cok kefenli insanlar çıkıyodu ve 5 saniyede kayboluyolardı. Arkadaşımla onların yanlarina gitmek istedik ve içleerinden bi yaşlı adam bize dogru gelmeye basladı biz korktuk kactik geldigimiz yere dogru gitmeye ve giderken arkamıza bakınca o gelen adam onların icine gittigini gördük ve tekrar onların icine girmeye karar verdik ve yine o adam gelince korktuk kaçtık. Arkadaş ben korktum burak diyip evine gitti ve tek ben kaldım. Yine içlerine gittim ve o adam gelince tekrar kaçtım. Òteki mahalleden onların icine girdim. Bir pazar yeri gibi cok kalabalıktı. Aşırı şekilde. Hepsi kefenli yere bakiyolardı. Beni goren yoktu. Bana bakan yoktu. Tek yaptıkları yürumek baziları aşagıya doğru bazıları yukarı. Birbirlerine bile bakmıyolardı konusmuyolardı ve ben iclerinde ilerliyodum. Ve capraz ileri baktim bi kalabalık gordum. Bir bebek yürüteci ve icinde bir bebek. Ona digru gitmeye basladım. Ve gorunce bebekken ölen ablam oldugunu anladım.

Hayatımda resmini bile görmedim. Ve saginda solunda 2 adam vardi emir almak icin bekler gibi ve kefenliydiler. Yürütecı kırmızı beyazdi. Agzinda emzik vardi oda aynı renk. Emzigi cikarttım sagdaki veya soldakinemi verdim hatrlamıyorum. Kucagima aldim ablami ama o kadar guzel bakıyoduki o gözleri o kadar güzel parliyoduki ve mutluyduki anlatılcak kadar deil. Bana uzunca baktı kucagima aldıģımda ve onun yanagından öptüm ve oda beni öptü ve uzunca yine baktım. Sonra yurütece geri koydum. Ve yine o kadar güzel baktiki uyandim. Ve bu ruyami görunce 10 veya 9 yaşındaydım. Lütfen anlami nedir açıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba kardeşim. Bu rüya ablanı özlediğine yani hatırladığına ve unutmadığına alamettir. Ölen bebeklerin gideceği yer ancak cennettir. İnşaallah bu rüya onun cennette olduğuna alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Sponsorlu Bağlantılar

MERHABA BEN 22 YAŞINDA BİR ABLAMI KAYBETTİM 97 YILINDA BU GÜN RÜYAMDA GÖRDÜM RÜYADA DÜGÜNE GİDİYORMUŞUM GİDERKEN ABLAM ÇOK YÜKSEK BİR DAGIN TEPESİNDE İMİŞ ABLAMIN SAÇLARI GÜZEL KESİLMİŞ VEDE SARIYA BOYATMIŞ ÇOK GÜZEL OLMUŞ SONRA BEN ABLAMI YUKARI BAGIRARAK ABLA GEL DÜGÜNE GİDELİM DİYORUM O DA GELİYOM BEKLE DİYOR YANIMA GELİYOR VE BİR GEMİYE BİNİYORUZ ABLAMLA NEHİR GİBİ TERTEMİZ SONRA KIYIYA GELDIGIMZDE KIYID BALIK TUTUYORUZ YANIMIZDA BİRİSİ VAR MİŞ CANLI BALIK MİŞ BERRAK TERTEMİZ BALIKLAR TUTTUKÇA ABLAMLA BİZ MUTLU OLUYORDUK YILAR SONRA ABLAMI RÜYAMDA GÖRMEK BENİ ÇOK MUTLU ETTİ RÜYAMI YORUMLAYA BİLİRMİSİNİZ ŞİMDİDE TEŞEKKÜR EDERİM

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR